Eğitim & Workshop

Eğitmen, Koç, Konuşmacı ve Danışman olarak 200+ kurumsal şirkete; eğitimler, workshoplar ve seminerler vererek 60.000’in üzerinde katılımcımın gelişimine destek verdim. Bu deneyim ve bilgi birikimi sonucunda; uzmanlık elde ettiğim farklı alanları bu bölümde daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kariyerimin son 13 yılında 3 farklı Amerikan eğitim know how’ı  olan FranklinCovey, Dale Carnegie ve Brian Tracy’de farklı alanlarda eğitimler verdim. Mevcut’ta da kariyerime FranklinCovey Türkiye’de “Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı” Uygulama Lideri & Fasilitatör olarak devam ediyorum.

Genel olarak bakıldığında eğitim verdiğim ana alanları şu şekilde sıralayabilirim:

– Liderlik
– Sunum Teknikleri
– Satış
– Eğiticinin Eğitimi
– Kişisel Gelişim
– Takımdaşlık
– İletişim ve İlişki Yönetimi
– Geribildirim
– Koçluk, Müzakere
– Karar Verme
– İnovasyon
– Motivasyon
– Zaman Yönetimi
– Problem Çözme
– Çatışma Yönetimi
– Stres Yönetimi

Bu alanlardaki içerikleri kendi ana dilimde sunduğum gibi aynı zamanda isteyenlere, İngilizce olarak da verebiliyorum.

Sunduğum eğitimlerle bankacılık, telekomünikasyon, otomotiv, beyaz eşya, perakende,  ilaç gibi ana sektörler başta olmak üzere 20’ye yakın farklı sektörlerden 200’ün üzerinde kurumun organizasyonel gelişimlerine ve çalışanlarının potansiyellerini artırmalarına destek oldum.

Gelişim ve değişim ömür boyu bitmeyen bir yolculuk. Özellikle iş hayatında belli alanlarda profesyonelleşen kişiler, hem mesleki hem de kişisel anlamda kendilerini zaman zaman yenilemeye ihtiyaç duymakta…

KOBİ’ler, klüpler, sektörel dernekler, sanayi – ticaret odaları, kamu kurumları, büyük sanayi şirketleri gibi ulusal ve uluslar arası çok farklı organizasyonel yapıya ait takımların ihtiyaçları paralelinde eğitimler sunuyorum. Bunlar arasında katalog eğitimleri olduğu gibi üniversitelerle sürdürülen özel projeler ya da genel katılıma açık eğitimler de bulunmakta. Bazı projelerde eğitimin ihtiyaçları paralelinde eğitim içerik geliştirdim ya da takım oyunları kurgulanması gibi Outdoor eğitim etkinliklerini de yürüttüm.

Eğitimlere başlamadan önce projenin içeriğine göre bazı projelerde katılımcılarımın talent assesmentlarını ve değerlendirmelerini de yapmaktayım. Bununla beraber iç eğitmen yetiştirme projelerinde; iç eğitmen adaylarının belirlenmesi, yetiştirilmesi ve iç eğitmen seçimlerini de gerçekleştirebilmekteyim.